O nas

lek. dent. Michał Benedyk

lek. dent. Michał Benedyk

Michał Benedyk – ZnanyLekarz.pl

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Ponad 30-letnie doświadczenie zapewnia fachową pomoc w przeróżnych przypadkach

Kontakt
lek. dent. Wojciech Benedyk

lek. dent. Wojciech Benedyk

Wojciech Benedyk – ZnanyLekarz.pl

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, syn dra Michała Benedyka kontunuuje rodzinną tradycję, członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE), uczestnik wielu kursów i szkoleń. Pasjonat stomatologii mikroskopowej i cyfrowej.

Kontakt
lek. dent. Anna Gołębiowska

lek. dent. Anna Gołębiowska

Anna Gołębiowska – ZnanyLekarz.pl

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wielbicielka stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej, uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

Kontakt
hig. stom. Hanna Nazarewicz

hig. stom. Hanna Nazarewicz

dyplomowana higienistka stomatologiczna

hig. stom. Klaudia Turek

hig. stom. Klaudia Turek

dyplomowana higienistka stomatologiczna

asyst. stom. Barbara Jędras

asyst. stom. Barbara Jędras

dyplomowana asystentka stomatologiczna

mgr Karolina Rosołowska

mgr Karolina Rosołowska

elektroradiolog i rejestratorka medyczna

Test

Katarzyna K.

Pan Wojciech to człowiek z powołaniem. Polecam każdemu, kto panicznie boi się wizyt dentystycznych. Wizyta bezbolesna, Pan Wojciech bardzo dokładny i delikatny. Żałuję, że nie trafiłam wcześniej w to miejsce. Polecam :)

Monika R.

Pierwsza wizyta i wrażenie jak najbardziej pozytywne. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera. Fachowa wiedza stomatologa Wojciecha Benedyka połączona z umiejętnością wykorzystania jej w praktyce sprawiła, że czułam się komfortowo a całe leczenie przebiegło bezboleśnie. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Sanident . WARTO – 100% profesjonalizm.

Paweł K.

Pierwszy raz zgodziłem się na leczenie kanalowe i na prawdę nie żałuję. Cieszę się, że jako ten pierwszy raz udałem się właśnie do dr Wojciecha. Zabieg przeprowadzony bezboleśnie (wcześniej panicznie się bałem) mam zamiar kontynuować leczenie u dr Wojciecha. Dla osób, które na prawdę boją się iść leczyc zęby.. polecam właśnie to miejsce, a strach minie już po pierwszej wizycie. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Mirosława

Jestem dopiero po pierwszej, konsultacyjnej wizycie, ale na pewno pójdę na następne. Pan doktor jest konkretny, rzeczowy, dokładny, szczegółowo opisał mi dalsze kroki związane z leczeniem zębów. Bardzo dużym plusem jest też badanie zębów i leczenie ich pod mikroskopem oraz punktualność wizyt.

Marta S.

Lepszego specjalisty nie znajdziecie. Pan Michał to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie jakiego znam. Człowiek precyzja! Ratował moje zęby po zaniedbanich wielu "specjalistow" z Inowrocławia, którzy niedoczyszczony ubytek zaklejaja jakimś play doh i ząb do leczenia kanałowego każą smarować pasta do zebow :( Cena jest wysoka ale adekwatna do świadczonej usługi. Warto doplacac za świadomość wyleczonego do samego końca zęba, za zastosowanie najlepszych wypełnień dostępnych na rynku, za wiedzę, profesjonalizm, zaangazowanie, odpowiedzialnosc za swoje poczynania, za niepisana gwarancję wypełnienia i spokoju z leczonym zebem na następne 20 lat!